USŁUGI

Jedną ze specjalizacji ANC System jest obsługa wspólnot mieszkaniowych. Wyróżnia nas to, że łączymy stabilną i wypracowaną przez lata skuteczną współpracę z zarządcami nieruchomości z otwartością na nowoczesne rozwiązania techniczne. W obu tych aspektach stawiamy na najwyższą jakość.

Inwestujemy w ciągły rozwój, aby z każdym rokiem coraz lepiej spełniać oczekiwania klienta w zakresie:

 • szybkiej i kompleksowej usługi montażu najwyższej klasy urządzeń w przystępnej cenie;
 • odczytu radiowego i M-BUS;
 • konserwacji i utrzymania wodnych instalacji sanitarnych;
 • wymiany armatury: zaworów, filtrów, termostatów;
 • okresowej legalizacji urządzeń pomiarowych;
 • stałego serwisu i usług pogwarancyjnych;
 • serwisu logoterm Meibes.
 • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę nadzorującą oraz siły własne hydraulików z wieloletnim doświadczeniem w branży wod. – kan.

  Specjalizujemy się w dostarczaniu jak i montażu urządzeń służących do pomiaru zużycia wody oraz energii cieplnej. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oferujemy legalizację ciepłomierzy praktycznie dowolnego typu (mechanicznych i ultradźwiękowych) oraz ich elementów składowych, m.in.:

 • Techem Compact Ve , V , IV, III
 • Multical 302, 401, 402,403, 601, 602, 603 & Ultraflow
 • RAY heatmeter typ 447, 440, Sharky 773 ,775
 • SensoStar 2(heat, Elster F90) – Engelman , Metrona, Elster
 • MicroClima – Maddalena
 • Sensonic 2 – Ista , Viterra
 • CF Max , CF Ultra Max, CF Echo II – Itron Polska(Actaris)
 • T350 UltraHeat XS, T230 -Landis+Gyr
 • UltraHeat Xl - Landis+Gyr
 • T550(UH50) - Landis+Gyr
 • Siemens 2WR5,2WR6, WFP407, WFQ21
 • Heat One K - Rossweiner GmbH -
 • Zelsius C3, C5 – Zenner
 • W przypadku czujników temperatury oferujemy również badania i legalizację pojedynczych czujników, a także oferujemy możliwość parowania pojedynczych czujników w oparciu o wyniki pomiarów przy użyciu wyspecjalizowanego oprogramowania. Wykonujemy również ekspertyzy GUM wyżej wymienionych elementów oraz badania i legalizację przeliczników wskazujących do ciepłomierzy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji.

  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Kamstrup, Maddalena, Enbra . Współpraca z naszą firmą gwarantuje Państwu najwyższej klasy urządzenia produkowane m.in. w Polsce, Niemczech, Szwajcarii czy Danii.

  Firma ANC System posiada w pełni Polski kapitał. Jako jedna z nielicznych firm w sektorze obsługi nieruchomości może pochwalić się certyfikatem: Złoty Płatnik Euler Hermes, Rzetelnej Firmy, która wskazuje na ciągłą płynność finansową jak i przejrzystość oraz uczciwość prowadzonych transakcji.

  ANC System zajmuje się profesjonalnym montażem wewnętrznych instalacji sanitarnych (instalacje wodne: zimnej, ciepłej wody użytkowej, cyrkulacji, hydrantowej, instalacje kanalizacyjne: sanitarne i deszczowe, centralnego ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji).

  Usługa obejmuje kompleksowe przygotowanie oferty wykonawstwa instalacji sanitarnych dla Generalnych Wykonawców na etapie przetargu, jak również w dalszym etapie realizacji inwestycji. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, nasz dział kosztorysowania dba o wycenę i optymalizację robót, co zapewnia obopólne korzyści. Wykwalifikowana kadra nadzorująca posiadająca solidne podstawy techniczne, hydraulicy z doświadczeniem zapewniają realizację zleceń na najwyższym poziomie. Nasze realizacje doceniają najwięksi Trójmiejscy deweloperzy. Wykonujemy instalacje wod. - kan. w budynkach mieszkalnych, jak również w halach handlowych i halach dealerów samochodowych. Nasza firma może pochwalić się również wykonawstwem instalacji dla celów podgrzewania murawy boiska treningowego Lechii Gdańsk.

  Oferta firmy obejmuje również wykonawstwo instalacji oraz montaż urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w lokalach usługowych, powierzchniach handlowych oraz budynkach zamieszkania zbiorowego. Zajmujemy się również montażem systemów wentylacji mechanicznej oraz ogrzewania powietrznego w domach jednorodzinnych. Oferujemy profesjonalny dobór urządzeń dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowników. Posiadamy wykwalifikowanych instalatorów systemów wentylacji i klimatyzacji z uprawnieniami F-gazowymi. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem kotłowni gazowych. Zarówno w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, jak i dużych jednostek w halach magazynowych.

  Gwarantujemy niezawodność systemu, najwyższą jakość montażu i profesjonalny dobór urządzeń z uwzględnieniem możliwości optymalizacyjnych. Nasi instalatorzy posiadają niezbędne kwalifikacje, co umożliwia kompleksową obsługę klienta – montaż oraz uruchomienie kotłowni, usługa kominiarska, niezbędne odbiory. Kadra kierownicza, z uprawnieniami budowlano-projektowymi, zadba o poprawność doboru i montażu urządzeń.

  Pozostałe usługi:

  Dezynfekcja i płukanie instalacji

  Czyszczenie i regularna kontrola instalacji pozwala na zwiększenie do maksimum jej efektywności i żywotności, a także likwiduje hałas. Nasza oferta obejmuje usunięcie z instalacji osadów, mułów oraz innych zanieczyszczeń, a także zabezpieczenie przed ich szybkim narastaniem. W tym celu wykorzystujemy preparaty, które zmieniają osady w zawiesinę, która następnie jest wypłukiwana.

  Dostarczamy urządzenia do niwelowania związków (jonów wapnia i magnezu) powodujących osadzanie się kamienia w instalacji. Rekomendujemy zmiękczania wody w procesie wymiany jonowej w celu zmniejszenia jej twardości. Dopełnieniem usługi jest utrzymanie złoża wymiennego i jego regeneracja roztworem soli tabletkowej.

  Kamerowanie

  Przyjmujemy zlecenia wykonania kamerowania zarówno instalacji kanalizacji sanitarnej, jak i kanalizacji deszczowej. Zakres średnic do ∅250. Jest to jeden z elementów powykonawczej inspekcji instalacji w nowopowstających budynkach. Oferta obejmuje kamerowanie, ewentualne zdjęcia konkretnych miejsc instalacji. Całość nagrywamy na nośniki zewnętrzne.

  Sieci M-BUS

  Świadczymy usługi związane z odczytem ilości mediów zarówno w sposób tradycyjny jak i zdalny – radiowy i przewodowy M-BUS. Możemy pochwalić się wykonawstwem i obsługą pionierskich systemów sieci M-BUS w budownictwie wielorodzinnym.

  Termowizja

  Posiadamy nowoczesne kamery termowizyjne o najwyższych parametrach czułości. Zapewniamy również specjalistów, którzy potrafią profesjonalnie przeprowadzić takie badanie i poprawnie zinterpretować jego wyniki. Jako rezultat otrzymują Państwo raport z badania termowizją.