O NAS

ANC System Sp. z o.o. jest firmą usługowo-dystrybucyjną działającą na obszarze Polski północnej oraz środkowej z siedzibą w Gdańsku. Firma od czasu swego powstania prężnie się rozwija, zdobywając uznanie klientów.

Z biegiem lat rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług, wzbogacając kadrę o wykwalifikowanych kierowników z uprawnieniami, inżynierów i hydraulików. Obecnie posiadamy oddziały w Gdańsku i Bydgoszczy.

ANC System składa się z trzech działów: obsługa nieruchomości, dystrybucja urządzeń pomiarowych i wykonawstwo dla inwestorów.

ANC System posiada w pełni Polski kapitał. Jako jedna z nielicznych firm w sektorze obsługi nieruchomości może pochwalić się certyfikatem Rzetelnej Firmy. Oznacza to ciągłą płynność finansową oraz przejrzystość i uczciwość prowadzonych transakcji. Posiadamy wysokie ubezpieczenie o wartości 1 000 000,00 zł. Dzięki temu, jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy 60-miesięczną gwarancję na prace montażowe oraz pełną gwarancję na urządzenia na cały okres legalizacji.

Zajmujemy się dystrybucją najlepszych światowych marek urządzeń techniki pomiarowej – wodomierzy i ciepłomierzy. Nasza firma to jedyny autoryzowany dystrybutor marki Enbra w Polsce północnej. Znajdziecie Państwo u nas również produkty firm Kamstrup, Apator, Maddalena i inne...

W wyborze odpowiedniego urządzenia pomoże nasza wykwalifikowana kadra, która od lat z powodzeniem znajduje dla Państwa najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych u nas produktów.